Witamy w Żłobku Żyrafka!

ŻŁOBEK ŻYRAFKA  został stworzony z myślą o najbardziej wymagających Rodzicach którzy poszukują kreatywnych rozwiązań w wychowaniu swojego dziecka. Głównym celem placówki jest kształtowanie u dziecka szeroko pojętej samodzielności i niezależności, przejawiających się w radzeniu sobie z problemami, kreatywnym myśleniu, twórczym postrzeganiu świata w nieustającym rozwoju.

Starannie dobierana kadra opiekunek i specjalistów, wspomaga rozwój Państwa dzieci. Szczególną uwagę zwracamy na odpowiednie przygotowanie pomieszczeń przystosowanych do opieki nad dziećmi do lat 3,  dobranie *mądrych* zabawek i programów edukacyjnych pozwalających na prawidłowy rozwój maluszków.

Przyjazna atmosfera

ŻŁOBEK ŻYRAFKA  to placówka dla dzieci, które przez parę godzin dziennie spędzają czas na wspólnej zabawie, odkrywaniu samego siebie, zdobywaniu nowych umiejętności podczas gdy rodzice mogą cieszyć się z własnym rozwojem i karierą zawodową. To placówka z sercem, która rozumie potrzeby dzieci, szanuje je i dba o ich bezpieczeństwo. Staramy się z miłością i dużą opiekuńczością otoczyć nasze maluszki, aby czas rozłąki z rodzicami stał się dla nich nagrodą i ciekawie spędzonym czasem.